USD: EUR:
... в Запорожье
Рейтинг міст і районів Запорізької області за соціально-економічним розвитком: хто в лідерах

Рейтинг міст і районів Запорізької області за соціально-економічним розвитком: хто в лідерах

Оприлюднена комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за підсумками січня-березня 2019 року.

Серед лідерів – Пологівський, Приазовський та Оріхівський райони області. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області за підсумками січня-березня 2019 року здійснено за 28 показниками (для міст обласного значення – за 23 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

І напрям – промисловість та розрахунки за енергоносії. За оцінкою результатів діяльності за напрямом до трійки лідерів увійшли: серед районів – Приазовський, Розівський, Пологівський, останнє місце посів Кам’янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення – лідерами є Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя; на останньому місці – Мелітополь.

ІІ напрям – розвиток сільського господарства. До трійки лідерів увійшли – Кам’янсько-Дніпровський, Токмацький і Оріхівський райони, останнє місце посів Василівський район.

ІІІ напрям – державні фінанси (6 показників). Трійка лідерів: серед районів – Пологівський, Василівський та Гуляйпільський райони, на останньому місці – Приморський район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Токмак і Мелітополь, останнє місце – Запоріжжя.

ІV напрям – споживчий ринок. За напрямом споживчий ринок до трійки лідерів увійшли: серед районів – Запорізький, Якимівський і Кам’янсько-Дніпровський райони, на останньому місці – Токмацький район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Запоріжжя, Бердянськ, останнє місце – Токмак.

V напрям – населення та ринок праці. За оцінкою результатів діяльності за напрямом населення та ринок праці до трійки лідерів увійшли: серед районів – Василівський, Пологівський і Якимівський райони, на останньому місці – Запорізький район; серед міст обласного значення – лідери Енергодар, Бердянськ і Запоріжжя, останнє місце – Мелітополь.

VІ напрям – житлово-комунальне господарство та будівництво житла. За цим напрямом в трійку лідерів увійшли: серед районів – Мелітопольський, Пологівський і Приазовський райони; серед міст обласного значення – лідери Мелітополь, Бердянськ і Токмак, останнє місце – Енергодар.

VІІ напрям – захист прав дитини. В трійку лідерів увійшли: серед районів – Приазовський, Чернігівський, Новомиколаївський райони, на останньому місці – Великобілозерський район; серед міст обласного значення – лідери Бердянськ, Енергодар і Токмак, останнє місце – Мелітополь.

0