USD: EUR:
... в Запорожье
Розміщення військового штабу в навчальному закладі та сприяють діяльності окупаційної: судитимуть зрадників з Запорізької області

Розміщення військового штабу в навчальному закладі та сприяють діяльності окупаційної: судитимуть зрадників з Запорізької області

Правоохоронці заочно повідомили про підозру за ст. 111-1 «Колабораційна діяльність» Кримінального кодексу України восьми зрадникам з Запорізької області. Вони сприяють діяльності окупаційній владі та проводять пропагандистські акції. Наразі справи стосовно них скеровані до суду.

Про це повідомили у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Один зі зрадників — мешканець Михайлівки, що працює в «Михайлівському ВПУ». Він дозволив російським військовим використовувати приміщення навчального закладу для розміщення свого штабу. 

Також троє мешканців селища Плодородне перейшли на бік ворога. Двоє з них отримали посади заступника голови, а третя — головна бухгалтерка. Всі вони працюють в так званій «Плодородненской сельской администрации».

З січня минулого року мешканка Пологівського району обіймає посаду старости у незаконному органі влади «Кировский сельский совет Токмацкого района».

З травня 2023 року мешканець Бердянського району добровільно зайняв посаду начальника відділу «опеки и попечительства» у незаконному органі влади «Черниговская объединенная территориальная община ВГА города Бердянска». У вересні його обрали депутатом від політичної партії «Единая Россия» у незаконний орган влади «Черниговский окружной Совет депутатов», де він обійняв посаду «председателя Черниговского окружного Совета депутатов Запорожской области».

Ще одна ворожа поплічниця – мешканка Михайлівки з серпня 2022 року обіймає посаду заступника голови у незаконному органі влади окупаційної адміністрації  «Военно-гражданская администрация пгт Михайловка Васильевского района».

Інша фігурантка – мешканка села Роздоли у  серпні 2022 року обійняла посаду «старосты Роздольского сельского совета».

Життя в окупації: загарбники крадуть гроші з рахунків мешканців окупованої частини Запорізької області


Читайте також:

Били з авіації, РСЗВ та безпілотників: ворог завдав майже 400 ударів по Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0