USD: EUR:
... в Запорожье
Розбійні напади на КПП у Запорізькій області: бойовики грабували людей, які виїжджали з окупації

Розбійні напади на КПП у Запорізькій області: бойовики грабували людей, які виїжджали з окупації

Троє українців добровільно вступили у незаконне формування ДНР. Вони брали активну участь у фільтраційних заходах на тимчасово окупованих територіях Запорізької області та систематично здійснювали розбійні напади на людей, які евакуювались.

Про це повідомляють у Національній поліції у Запорізькій області.

22-річний мешканець Донецьку, командир одного з воєнізованих підрозділів міністерства оборони «ДНР», виконував накази командування та брав активну участь у військовій агресії проти України. Щоб покращити своє фінансове становище, бойовик вигадав схему розбійних нападів на людей, які виїжджали з тимчасово окупованих територій. До злочинної схеми він залучив своїх підлеглих – 34-річного та 50-річного бойовиків із навичками володіння вогнепальною зброєю та застосування до цивільних фізичного та психічного насильства.

Під приводом перевірки документів вони зупиняли машини, які перетинали контрольно-пропускний блокпост Росії у складі гуманітарної колони, встановлювали фінансово вигідних українців та конфіскували їхнє майно та гроші. Серед інших бойовиків «ДНР» злочинна група відрізнялась зухвалістю: вони залякували потерпілих тим, що їх застрелять.

20 червня слідчі оголосили про підозри всім трьом фігурантам. Їм інкримінують вчинення злочинів, передбачених частиною 2 статті 111 «Державна зрада», частиною 7 статті 111-1 «Колабораційна діяльність», частиною 4 статті 187 «Розбій» та частиною 4 статті 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» України. За вчинене злочинцям загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

На Запоріжжі судитимуть колаборантів, які примусово паспортизують мешканців окупованих територій.


Читайте також:

Окупаційна влада Запорізької області погрожує депортацією: люди масово оформляють російські паспорти.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0