USD: EUR:
... в Запорожье
Рашисти планують захопити Донбас і після цього взятися за Запорізьку область, – Генштаб

Рашисти планують захопити Донбас і після цього взятися за Запорізьку область, – Генштаб

Генеральний штаб Збройних сил України очікує, що найближчим часом російські війська намагатимуться захопити усю територію Донецької області, а після цього спробують окупувати частину Запорізької області.

Про це під час брифінгу 12 січня повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов.

«Прогнозується, що в найближчий час противник буде намагатися вийти на адміністративні кордони Донецької області, а в подальшому може активізувати свої дії щодо захоплення лівобережної частини Запорізької області», – розповів Громов.

Генштаб також прогнозує, що окупанти і надалі будуть наносити ракетно-авіаційні удари по об’єктах критичної інфраструктури по всій території України.

Громов додав, що для реалізації своїх планів щодо захоплення України Росія анонсувала масштабні заходи з реформування збройних сил – зокрема збільшення загальної чисельності до 1,5 мільйона осіб та формування щонайменше 20 нових дивізій.

У Генштабі вважають, що ці дії свідчать про наміри Кремля включитись у довготривале протистояння та підготовку до ведення масштабних бойових дій.

Росіяни будують нову авіабазу на покинутому аеродромі в Бердянську


Читайте також:

Рашисти вночі завдали ракетного удару по Запоріжжю: пошкоджені житлові будинки, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0