USD: EUR:
... в Запорожье
Рашисти не дають владі доставити на окуповані території Запорізької області життєво необхідні ліки

Рашисти не дають владі доставити на окуповані території Запорізької області життєво необхідні ліки

Російські війська вже тиждень не дають доставити на тимчасово окуповані території Запорізької області життєво необхідні медикаменти.

Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух під час наради зі структурними підрозділами.

«Окупанти застосовують всі можливості аби наражати на небезпеку жителів Запорізької області. Обстрілюють міста та села, викрадають, лишають електропостачання, води, стріляють по АЕС. Роблять життя наших людей нестерпним, – зазначив Старух. – Вже тиждень ворог не дає нам доставити на тимчасово окуповані території життєво необхідні медикаменти. Ліки, без яких люди можуть померти. Така злочинна, цинічна поведінка окупанта є прямим порушенням норм Женевської конвенції»

Ба більше, загарбники намагаються звинуватити Україну і розказують жителям тимчасово окупованих терпиторій, що українська влада начебто про них забула.

«За все це ворог вже має нести відповідальність! Наголошую: запаси, що були зібрані на початку війни, вже закінчуються. Ми готові забезпечити всіх наших людей необхідними ліками. Не можна допустити медичну катастрофу!», – наголосив голова регіону.

Нагадаємо, раніше «Перший Запорізький» повідомляв, що рашисти заблокували постачання будь-якої гуманітарної допомоги із Запоріжжя через блокпост у Василівці до окупованих населених пунктів.

Російські загарбники заборонили в’їзд вантажів через блокпост у Василівці


Читайте також:

Вночі російська армія зробила черговий ракетний удар по Запоріжжю, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0