USD: EUR:
... в Запорожье
Рашистські війська вкотре обстріляли селище під Запоріжжям: поранено двоє людей, – ФОТО

Рашистські війська вкотре обстріляли селище під Запоріжжям: поранено двоє людей, – ФОТО

Днями російські окупанти вкотре обстріляли селище Комишуваха Запорізького району.

Про це повідомляють на сайті громади.

У суботу, 28 травня, російські окупанти вкотре завдали ударів по мирній Комишувасі. Внаслідок обстрілу пошкоджено житлові будинки, один будинок зруйновано. Поранено двоє цивільних мешканців.

Вчора, 30 травня, ворог знову обстріляв населений пункт. Є пошкоджені і зруйновані будинки. Постраждалих, на щастя, немає.

У керівництві громади закликають: якщо ваш будинок постраждав від ворожих обстрілів, обов’язково звертайтеся на 102 для фіксації факту злочинів, скоєних окупантами проти мирного населення.

Евакуація відбувається майже кожного дня. Інформація для жителів громади: якщо ви бажаєте евакуюватися до Запоріжжя, звертайтеся за номером 050 253 57 21.

«Найбільше в нас евакуювалося – це з території Новояковлівського старостинського округу, він найбільше потерпає (це Новояковлівка, Магдалинівка), і з Комишувахи. В нас вісім округів в громаді, деякі менше були лише по одному, по два рази спочатку війни обстріляні. З Комишувахи, Зарічного, Новояковлівки, Магдалинівки виїхало 40 % населення», – цитує голову громади Юрія Карапетяна «Суспільне. Запоріжжя».

У Запорізькій області російська армія продовжує руйнувати мирні населені пункти: є загиблі та поранені, – ФОТО


Читайте також:

Російські окупанти обстріляли Гуляйполе та Степрогірськ: загинули дві жінки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0