USD: EUR:
... в Запорожье
Рашистам у Мелітополі не вистачає морозильних камер для зберігання тіл вбитих окупантів

Рашистам у Мелітополі не вистачає морозильних камер для зберігання тіл вбитих окупантів

Окупаційна адміністрація Мелітополя терміново шукає додаткові морозильні камери та промислові холодильники.

Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Відомо, що міський м’ясокомбінат, який переобладнали в морг, вже повністю заповнений тілами вбитих окупантів і не може більше приймати «вантаж 200».

Зокрема, 6 червня російські військові у Мелітополі приїхали до ТОВ «Арон-М» (вул. Ломоносова, 370) та вивчили його холодильні камери. Обладнання було визнано придатним для переобладнання в морг. Керівництво компанії було повідомлене про «рішення щодо тимчасового їх використання на безоплатній основі для зберігання тіл загиблих військовослужбовців». Зазначається, що наразі в Мелітополь активно завозяться трупи рашистів, які загинули під час боїв на напрямку Пологи–Гуляйполе.

Ці події пов’язані з великими втратами окупантів у живій силі. Окрім того, тривале зберігання тіл вбитих пов’язано з намірами російського керівництва приховати реальні масштаби втрат від російського електорату. Тому, практикується так зване «дозоване» відправлення тіл в рф і максимальне розтягнення цього процесу в часі.

Самохідна артилерійська установка, три броньовики та жива сила: втрати рашистських загарбників у Запорізькій області за 8 червня


Читайте також:

На Запоріжжі ворог застосував штурмову авіацію в районі Кам’янського: яка ситуація на фронті

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0