USD: EUR:
... в Запорожье
Рада прийняла закон про імпічмент

Рада прийняла закон про імпічмент

Вчора, 10 вересня, під час засідання Верховної Ради депутати проголосували “за” закон про імпічмент президентові.

Верховна Рада прийняла у цілому законопроект президента Володимира Зеленського  про імпічмент. Закон підтримали 244 нардепи від “Слуги народу” і один позафракційний. Проти – 73. Утримались від голосування 55 депутатів.

Нагадаємо, що проект закону №1012 “Про особливу процедуру усунення президента України з поста (імпічмент)” передбачає, що нардепи можуть усунути президента “виключно в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину”.

Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю народних депутатів. 

Рішення про імпічмент вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менш як 3/4 конституційного складу Верховної Ради. Якщо рішення не набрало необхідної кількості голосів, спікер від імені всієї Ради в письмовій формі вибачається перед президентом. 

У випадку відставки президента за власним бажанням процедура імпічменту припиняється на будь-якій стадії, а провадження у судах закриваються. 

Читайте також: Зеленський ветував закон про примусову кастрацію педофілів

1

Запорожец2019-09-13 06:48:52
Отлично. Не мешало бы новому главе Запорожской областной государственной администрации объявить импичмент всем заместителям экс-главы ЗОГА Брыля и начать расследование их коррупционных действий и возможное расхищение бюджетных денежных средств на автотранспорте,на пригородных автобусных маршрутах, на строительстве дорог, организации тендеров , на обороноспособности по строительству военных объектов и укреплений в Запорожской области, начиная с 2014 года.