USD: EUR:
... в Запорожье
Триває відбудова зруйнованих будинків у Запоріжжі: на якому етапі роботи

Триває відбудова зруйнованих будинків у Запоріжжі: на якому етапі роботи

У Запоріжжі триває відбудова шести багатоповерхових будинків, які були зруйновані внаслідок російських ударів по обласному центру. Роботи виконуються за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ.

Про це повідомили у  Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області.  

Робітники завершили демонтажні роботи у квартирах, цегляне мурування стін та перегородок у перших чотирьох під’їздах будинку по вулиці Незалежної України, 67. Також змонтовані плити перекриття, сходові марші, майданчики та монолітний пояс на перших трьох поверхах. Фахівці готують монтаж плит перекриття четвертого поверху та продовжують влаштування та скління балконів, сходових клітин та квартир.

В будинку по вулиці Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3 завершили цегляне мурування стін та монтаж плит перекриття перших чотирьох поверхів. Влаштовані сходові марші та майданчики до третього поверху.

«Муруємо стіни 5-го поверху та продовжуємо влаштування сходових маршів та майданчиків. Утеплюємо перекриття горища та ремонтуємо покрівлю. Влаштовуємо опалювальні, водопостачальні та каналізаційні мережі у квартирах. Встановлюємо балкони та вікна у квартирах та на сходових клітинах», — йдеться в повідомленні.

Виконане посилення несучих конструкцій третього та четвертого під’їздів будинку по вулиці Мира, 14. Наразі триває утеплення фасаду та влаштування балконів. Також фахівці влаштовують інженерні мережі у квартирах третього та четвертого під’їздів.

У першому під’їзді будинку по вулиці Кам’яногірська, 6 завершені роботи з посилення несучих конструкцій. Завершені демонтажні роботи та встановлені вікна.

«Продовжуємо оздоблювальні та електромонтажні роботи у квартирах та влаштування перегородок. Відновлюємо балкони та вентиляційні канали на покрівлі. Розпочали роботи з утеплення фасаду», — повідомляють у Службі відновлення.

Тривають роботи і в будинку по вулиці Запорізька, 2-а. Робітники вже розібрали технічне підпілля першого під’їзду та старий утеплювач горища другого під’їзду. Тимчасово винесли мережі водопостачання та розібрали конструкції з першого по дев’ятий поверх. Будівельники розпочали влаштування стін техпідпілля.

У будинку по вулиці Запорізька, 2-б, фахівці проводять посилення несучих конструкцій стін та перекриттів четвертого під’їзду. Виконують оздоблювальні та електромонтажні роботи в квартирах. Продовжують встановлення вікон у квартирах.

Стало відомо, скільки мешканців Запорізької області отримали компенсацію за пошкоджене житло та скільком відмовлено


Читайте також:

Зруйновано будинки та гаражі: правоохоронці показали наслідки ворожих ударів по Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0