USD: EUR:
... в Запорожье
Триває відбудова 6 зруйнованих, внаслідок ворожих обстрілів, багатоповерхівок Запоріжжя: які роботи виконано, — ФОТО

Триває відбудова 6 зруйнованих, внаслідок ворожих обстрілів, багатоповерхівок Запоріжжя: які роботи виконано, — ФОТО

У Запоріжжі триває відбудова багатоквартирних будинків, які були напівзруйновані російськими ракетними ударами. Наразі триває капітальний ремонт у шести багатоповерхівках. Окрім цього, продовжуються організаційно-підготовчі роботи – закупка матеріалів, тимчасове підключення до мереж, а також вирішується питання тимчасового відселення мешканців та звільнення квартир від меблів.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області.

Капітальний ремонт шести понівечених ворожими обстрілами будинків проводиться за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ.

Завершено цегляну кладку перших трьох поверхів будинку по вулиці Незалежної України, 67. Змонтовані й плити перекриття, сходові марші та влаштований монолітний пояс першого й другого поверхів, зруйнованої частини (2-4 під’їздів). Зараз триває демонтажні роботи у квартирах 1, 2 та 4 під’їздів, а також влаштування балконних конструкцій, встановлення вікон. Тривають підготовчі роботи до монтажу плит перекриття третього поверху.

У перших трьох під’їздах будинку по вулиці Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3 виконана цегляна кладка стін та монтаж плит перекриття цокольного. Влаштовані сходові марші та площадки цокольного поверху, а також першого і другого.

«Розпочато цегляну кладку стін 4-го поверху та роботи з влаштування перегородок 3-го поверху зруйнованої частини. Продовжується ремонт покрівлі, демонтажні, оздоблювальні, електромонтажні та роботи з влаштування інженерних мереж у квартирах 1, 3, 4, 5 та 8 під’їздів. Також продовжуємо встановлення металопластикових вікон та влаштування балконів», — повідомляє Служба відновлення.

В багатоповерхівці на вулиці Миру, 14 триває утеплення фасаду, оздоблювальні, електромонтажні та роботи із влаштування інженерних мереж у квартирах 3-4 під’їздів. У квартирах та на сходових клітинах триває встановлення металопластикових вікон, а також  влаштування балконних конструкцій.

Тривають роботи з посилення несучих конструкцій будинку по вулиці Камʼяногірська, 6. Продовжуються відновлення балконів та оздоблювальні, а також електромонтажні роботи з влаштування інженерних мереж у квартирах першого під’їзду.

«Завершено роботи з влаштування міжкімнатних перегородок у квартирах, встановлення металопластикових віконних конструкцій у квартирах та на сходових клітинах першого  під’їзду», — йдеться у повідомленні.

Тривають відновлювальні роботи в багатоповерхівці по Запорізькій 2-а  завершено роботи з демонтажу та розбирання конструкцій першого під’їзду в межах 1-9 поверхів. Триває робота із демонтажу технічного підпілля та підготовка до посилення фундаментів, а також роботи з поетапного вивозу будівельного сміття.

В сусідньому будинку (Запорізька, 2-б) тривають роботи з відновлення та посилення несучих конструкцій стін та перекриттів четвертого під’їзду, а також роботи з влаштування міжкімнатних перегородок, демонтажні, оздоблювальні та електромонтажні роботи у квартирах 4 під’їзду. Продовжуються і роботи з встановлення металопластикових віконних конструкцій у квартирах.

Зруйновано 17 будинків та об’єктів інфраструктури: ворог завдав майже 300 ударів за добу по Запорізькій області


Читайте також:

Понад 94 млн: екологи підрахували збитки, які завдали загарбники Запоріжжю

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0