USD: EUR:
... в Запорожье
Приєднався до «народної міліції» та отримав від ворога будинок: винесено вирок зраднику, який викрадав жителів Запорізької області

Приєднався до «народної міліції» та отримав від ворога будинок: винесено вирок зраднику, який викрадав жителів Запорізької області

Після початку повномасштабного вторгнення колишній правоохоронець перейшов на бік ворога. З перших днів створення окупаційної «народної міліції Токмака» він почав працювати там.

Про це повідомляють у Державному бюро розслідувань.

Поліцейський-зрадник перейшов на бік ворога і почав працювати у «народній міліції Токмака». Він збирав інформацію про колишніх колег і передавав її окупантам. Фігурант справи також відбирав у поліцейських, які не йшли на співпрацю із російськими загарбниками, табельну зброю. Також брав участь в обшуках та викраденні людей.

За «досягнення» окупаційна влада дала йому будинок, власники якого виїхали з окупованого міста. Зрадник і зараз перебуває на тимчасово окупованій території та оголошений у розшук.

Рішенням Хортицького районного суду Запоріжжя колишнього правоохоронця визнали винним у державній зраді та заочно засудили до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Працює на ворога й займає керівну посаду в окупаційній адміністрації: винесено вирок зраднику-підприємцю з Бердянська.


Читайте також:

Завищив обсяги робіт: під час виконання капремонту запорізького медзакладу підрядник заволодів 3,5 млн грн.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0