USD: EUR:
... в Запорожье
Президент Зеленський подякував Мелітополю та Бердянську за сміливість у протистоянні окупантам

Президент Зеленський подякував Мелітополю та Бердянську за сміливість у протистоянні окупантам

Президент України Володимир Зеленський у своєму новому зверненні подякував жителям українських міст, які рішуче протестують проти загарбників в окупованих містах. Зокрема, небайдужих мешканців Мелітополя та Бердянська.

«Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Конотоп – реальність усіх міст і містечок, сільських громад, які виганяють щоденно окупантів своєю рішучістю, єдністю. Це Україна, яку ми любимо, захищаємо і не віддамо жодному ворогу. Це особливий героїзм протестувати, коли твоє місто окуповане. І хай тимчасово. Коли не маєш зброї, а тобі відповідають пострілами і ти не біжиш. Коли не маєш броні, а до тебе їде БТР і ти не відходиш. Саме тому окупація – тимчасова. Вона штучна. Наші люди, наші українці не відступають, не здаються, не зупиняють свого спротиву. Вони кричать окупантам: іди додому, як російський корабель. Вони відтісняють їх з нашої території – перекривають їм дорогу. Кожен метр української землі відвойований протестом. Приниження окупантів це крок. Крок вперед. До перемоги. Перемоги всієї нашої держави. Це шанс на життя українців в усіх наших містах, куди зайшов ворог. Відчуйте це. Переходьте у наступ. Потрібно йти на вулицю, виходьте. Потрібно боротися кожного разу, коли є можливість – як у Херсоні, як у Мелітополі, як у Бердянську, як у Конотопі. Треба гнати це зло з нашої землі. Щоб не зробили нові «ЛНР» та «ДНР», в яких нормальне життя просто неможливе, – сказав президент.

У Приморську місцеві жителі четвертий день поспіль виходять на протести проти російської окупації, – ВІДЕО


Читайте також:

У Запорізькій області жителі Мелітополя вкотре вийшли на мирний мітинг проти окупації міста російським агресором, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0