USD: EUR:
... в Запорожье
Президент України вперше показав наслідки російського удару по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі і зустрівся з директором МАГАТЕ, – ФОТО, ВІДЕО

Президент України вперше показав наслідки російського удару по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі і зустрівся з директором МАГАТЕ, – ФОТО, ВІДЕО

Вчора, 28 березня, у межах робочої поїздки до Запорізької області президент України Володимир Зеленський провів зустріч із генеральним директором Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаелем Гроссі.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Зустріч відбулася на території Дніпровської гідроелектростанції. Володимир Зеленський і Рафаель Гроссі ознайомилися з наслідками російських ракетних ударів по цьому об’єкту критичної інфраструктури, будівлі та енергетичне обладнання якого зазнали значних руйнувань.

Президент і директор МАГАТЕ були поінформовані про заходи, що вживаються для захисту ДніпроГЕС на випадок нових атак російського агресора, а також про перебіг аварійно-відновлювальних робіт на об’єкті.

Співрозмовники докладно обговорили ситуацію на Запорізькій АЕС. Глава держави привернув увагу очільника агентства до постійного тиску, якого зазнає персонал Запорізької атомної станції від російських окупантів. Він окремо акцентував на насильницькій паспортизації українських працівників з боку російських окупаційних сил, а також недотриманні ними правил безпеки на ЗАЕС та протиправному втручанні в технологічний процес функціонування станції.

Президент наголосив на важливості забезпечення постійної присутності представників МАГАТЕ на тимчасово окупованій Запорізькій АЕС і зазначив, що це важливо для гарантування ядерної безпеки.

При цьому Президент заявив про першочергову важливість звільнення станції від окупантів та відновлення повного контролю української сторони над об’єктом.

Володимир Зеленський високо оцінив готовність Рафаеля Гроссі особисто очолити ротаційну групу експертів на ЗАЕС.

Нагадаємо, що генеральний директор МАГАТЕ у найближчий час відправиться на окуповану Запорізьку АЕС.

На Запоріжжі Володимир Зеленський відвідав передові позиції та шпиталь, зустрівся з директором МАГАТЕ та нагородив військових, – ФОТО, ВІДЕО


Читайте також:

Епічний бій «Хижака»: воїн із Запоріжжя, який героїчно відбив атаку росіян, отримав нагороду від генерала Залужного, – ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0