USD: EUR:
... в Запорожье
Президент України Володимир Зеленський відзначив трьох видатних запоріжців

Президент України Володимир Зеленський відзначив трьох видатних запоріжців

Президент України Володимир Зеленський своїм указом «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» від 23 серпня нагородив трьох видатних жителів Запорізької області.

Про це йдеться у відповідному указі глави держави.

«За значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку» Президент України нагородив:

запорізького фотографа, фотокореспондента головної дирекції Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Дмитра Смольєнка – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Дмитро Смольєнко багато років працює в «Укрінформі» і з початку війни документує життя Запорізької області у стані війни: роботу волонтерів, наслідки нападу російської федерації, як у Запоріжжі, так і у прифронтових населених пунктах регіону, службу героїв-захисників Запорізького краю, евакуацію мирного населення з окупованих територій тощо.

Як вже писав «Перший Запорізький», відео про маріупольских біженців запорізького фотокореспондента Дмитра Смольєнка потрапило до кліпу групи Pink Floyd «Hey Hey Rise Up», який вони записали з лідером гурту «Бумбокс» Андрієм Хливнюком на підтримку України.

Гуляйпільського міського голову Сергія Ярмака – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Нагадаємо, що місто Гуляйполе є прифронтовим і з початку війни фактично щоденно обстрілюється ворожими військами. Попри все, місцева влада залишається на місці, займається організацією евакуації, гуманітарною допомогою населенню та іншими питаннями. 

керівника апарату Запорізької обласної військової адміністрації Зінаїду Бойко – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.


Читайте також:

Місія МАГАТЕ вирушила до України, щоб захистити Запорізьку АЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0