USD: EUR:
... в Запорожье
Президент України прокоментував результати фейкового референдуму у Запорізькій області, – ВІДЕО

Президент України прокоментував результати фейкового референдуму у Запорізькій області, – ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський прокоментував результати фейкового референдуму на окупованій території Запорізької області та інших регіонів країни.

Про це йдеться у його вечірньому відеозверненні.

Нагадаємо, що з 23 по 27 вересня на окупованій території Запорізької області проходив псевдореферендум про визнання «незалежності» та приєднання до російської федерації. Російська пропаганда звітує про те, що нібито у «голосуванні» взяли участь більш ніж 430 тисяч людей. «За», як звітують окупанти та колаборанти, проголосували 93,11% «виборців».

Як вже писав «Перший Запорізький», під час проведення цього «референдуму» була зафіксована величезна кількість порушень.

«Будь-які злочинні дії Росії нічого не змінять для України. Ми визнаємо Статут ООН, ми визнаємо базові принципи співжиття народів і ми будемо діяти й надалі для того, щоб захистити нормальне життя в Україні, Європі та світі. Ми будемо діяти, щоб захистити наших людей: і на Херсонщині, і в Запорізькій області, і на Донбасі, і в поки що окупованих районах Харківщини, і в Криму, – зазначив Зеленський. – Цей фарс на окупованій території не можна назвати навіть імітацією референдумів».

Рашисти привезли на «псевдореферендум» до Запорізької області кілька автобусів людей з Криму


Читайте також:

«Референдум» у Мелітополі: через низьку явку члени «виборчкому» повторно ходять по квартирах, людей змушують «голосувати» за родичів

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0