USD: EUR:
... в Запорожье
Президент України призначив нового голову Мелітопольського району

Президент України призначив нового голову Мелітопольського району

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову збільшеного у результаті реформи Мелітопольського району.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті глави держави.

За поданням голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха президент призначив головою Мелітопольської районної державної адміністрації Ігоря Судакова.

На місцевих виборах Ігор Судаков став депутатом від «Команди Сергія Мінько» та очолив Мелітопольську районну раду. До цього він був заступником міського голови Мелітополя.

Раніше президент Володимир Зеленський призначив голову збільшеного Пологівського району. Ним став 50-річний Артур Крупський, який був головою Пологівського району до реформи. Вперше на цю посаду чиновник був призначений ще президентом Порошенком у 2015 році.

Новим головою Василівської районної державної адміністрації став Андрій Холоша, який з кінця 2017 займав посаду першого заступника голови і пізніше став виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації.

Нагадаємо, в Запорізькій області 20 існуючих раніше районів збільшили до 5 з центрами в Запоріжжі, Мелітополі, Бердянську, Василівці та Пологах.

«Форсаж» по-запорізьки: нетверезий водій влаштував ДТП і тікав від поліції, – ВІДЕО


Читайте також:

На Запоріжжі продовжили багатомільйонний ремонт ділянки траси у Бердянському районі, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0