USD: EUR:
... в Запорожье
Президент відвідав передові позиції на Бердянському напрямку, — ВІДЕО

Президент відвідав передові позиції на Бердянському напрямку, — ВІДЕО

Під час робочої поїздки в Донецьку область президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції Збройних сил України на Бердянському напрямку. Глава держави ознайомився з роботою командно-спостережного пункту третього батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Про це повідомляють на сайті президента України.

Командувач Оперативно-тактичного угрупування «Донецьк» генерал-лейтенанта Юрій Содоля доповів президентові оперативної ситуації. Також вони обговорили окремі питання формування корпусу морської піхоти.

Володимир Зеленський також поспілкувався з військовими, які брали участь у звільненні населених пунктів на Бердянському напрямку. Він подякував бійцям за героїчну службу та вручив державні нагороди.

«Дякую вам за те, що захищаєте Україну, боретеся за нашу незалежність і свободу – свободу для кожного і кожної з нас. Бережіть себе. Збережете своє життя – збережете Україну», – наголосив Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України та вручив орден «Золота Зірка» заступнику командира батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти Командування морської піхоти Військово-Морських сил ЗСУ майору Сергію Дудіну. Майор неодноразово брав участь у відбитті атак противника. У складі підрозділу та особисто знищував ворожу техніку й живу силу, брав участь у вдалих штурмах, які сам же спланував, звільняв від російської окупації землі Херсонщини. Під час бойових дій зазнав поранення. Після лікування одразу повернувся в стрій. Майор має заслужену повагу з боку військового колективу батальйону.

Приймаючи нагороду від Президента, Сергій Дудін передав йому свій шеврон.

У боях загинув співробітник Запорізької АЕС.


Читайте також:

Жінка загинула у власному будинку під час ворожого удару по Оріхову.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0