USD: EUR:
... в Запорожье
Перешкоджали мобілізаційним заходам: правоохоронці провели обшуки у п’ятьох мешканців Запоріжжя, — ФОТО, ВІДЕО

Перешкоджали мобілізаційним заходам: правоохоронці провели обшуки у п’ятьох мешканців Запоріжжя, — ФОТО, ВІДЕО

П’ятеро мешканців Запоріжжя є членами незареєстрованої громадської організації «Багнет Нації» та здійснюють інформаційно-підривну діяльність. Вчора, 14 травня, у фігурантів справи правоохоронці провели обшуки.

Про це повідомляють у Національній поліції Запорізької області.

Фігуранти справи навмисно поширювали у соціальних мережах фейкову інформацію щодо протиправної діяльності працівників поліції й територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, щоб створити хибну уяву та обурення серед українців, відносно дій військовослужбовців під час мобілізаційних заходів. Також цю інформацію використовували російські пропагандисти у підготовці фейкових сюжетів про суспільно-політичну ситуацію в Україні.

В ході санкціонованих обшуків вдома у фігурантів справи виявили: заборонену російську та радянську символіку, засоби зв’язку, комп’ютерну техніку, флеш-накопичувачі, документи та інші матеріали, які будуть досліджені на наявність додаткових доказів і обставин їхньої протиправної діяльності.

Одного з фігурантів затримали правоохоронці. Також всім п’ятьом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28 «Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією» та ч. 1 ст. 114-1 «Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань» Кримінального кодексу України. Найсуворіша санкція інкримінованої статті передбачає до восьми років ув’язнення.

У Запоріжжі невідомі намагалися підпалити Шевченківський ТЦК: кинули «коктейлі Молотова»


Читайте також:

Військовослужбовець з Пологів, який після поранення служить в ТЦК, отримав відзнаку «Золотий хрест»

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0