USD: EUR:
... в Запорожье
Прем'єр-міністр України подав у відставку

Прем'єр-міністр України подав у відставку

Олексій Гончарук, який в останні місяці працював на посаді прем’єр-міністра, у соціальній мережі повідомив про свою відставку.

У своєму дописі Гончарук розповідав про досягнення його команди за останні місяці. Також він торкнувся тем, які вирують навколо нього останніми днями: “В останні дні всі ви стали свідками подій, що розгортаються навколо злитих в мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в Уряді. Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером.

Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків вигідно, щоб так виглядало. Але це не правда.

Я прийшов на посаду — виконувати програму Президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в Парламент”.

Читайте також: Відсьогодні вся реклама в Україні має бути виконана державною мовою

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

2

Микола питерский2020-01-17 20:35:37
Ничем себя не проявил. Может мало был?
Вася2020-01-17 14:06:26
цей безмозглий фашизоiд даже працювать за баснословнi грошi не може. Ума нема - щiтай калiка. Хахаха. Кажуть шо це проделки Каломоського. Хаха.