USD: EUR:
... в Запорожье
Голова Запорізької області розповів, чому його першим заступником став прокурор

Голова Запорізької області розповів, чому його першим заступником став прокурор

Голова Запорізької області Олександр Старух під час прес-конференції розповів журналістам, чому його першим заступником став прокурор.

Як вже писав «Перший Запорізький», вчора, 15 березня, під час наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації голова області представив свого першого заступника – Володимира Шустова, який з 2003 по 2021 роки працював в органах прокуратури різних рівнів.

«Адміністрації з часом будуть трансформовуватися. Після другого етапу адміністративно-територіальної реформи [замість облдержадміністрацій] виникатимуть префектури, які будуть займатися більш юридичними питаннями: супроводженням і аналізом діяльності місцевих органів представницької влади і виконкомів, аналізувати їх проекти на відповідність законам України, – розповів Олександр Старух. – Тому ми і йдемо у такому напрямку. Ми маємо розпочати готувати групу людей, яка розуміється на законодавстві, на питаннях правового характеру діяльності місцевого самоврядування. По-друге, маємо готувати людей, які будуть займаються щоденним забезпеченням життєдіяльності регіону і будуть працювати у виконкомах відповідних рад».

Також голова області зазначив, що завершив формування своєї команди. Отже, тепер відбудеться певний перерозподіл обов’язків.

У Запоріжжі зроблять реконструкцію колишнього заводу «Гамма»: відкриють кінотеатри, кафе і парк, – ФОТО


Читайте також:

У Запорізькій області за 190 мільйонів ремонтують 10 кілометрів траси на Кривий Ріг, – ФОТОРЕПОРТАЖ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0