USD: EUR:
... в Запорожье
Перебування до 90 днів або громадянство рф: ворог висунув нові умови для перебування на окупованих територіях Запорізької області

Перебування до 90 днів або громадянство рф: ворог висунув нові умови для перебування на окупованих територіях Запорізької області

Українці на тимчасово окупованих територіях регіону не хочуть брати паспорт країни-агресора. Темпи паспортизації загарбники провалили, і щоб хоч якось змусити людей взяти паспорт рф вони вигадали нові правила.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Фактично окупаційна влада міста оголосила українців іноземцями у рідному місті. Згідно з нововведенням, якщо українець вимушено заїжджає в окуповане місто, то він може перебувати в Мелітополі не більше 90 днів. Якщо людина затримається на більш тривалий термін, їй потрібно перереєструвати машину по фейковому окупаційному законодавству, а для цього необхідний паспорт рф і громадянство країни-агресора.

«Окупанти вже не знають, як нав’язати ті нікчемні папірці. Схоже, скоро аусвайсами даватимуть здачу в магазинах», — пише Іван Федоров.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», щоб збільшити темпи паспортизації, загарбники приваблюють людей державним сертифікатам на відновлення житла. Також видають зарплату тільки тим, у кого є російський паспорт, на прийом до лікаря без паспорта рф також не потрапити.

У Токмаку російські загарбники обмежили таксистам рух певними маршрутами.

Також в одному із міст Запорізької області російська окупаційна влада повідомила, що для отримання російського паспорта потрібно подати паспорт громадянина України, свідоцтво про народження та зробити відбитки пальців рук.

За словами міського голови Енергодара, ризик загриміти «на підвал» є у кожного, хто стикається з окупантами на вулиці й не має паспорта рф. До того ж місцеві жителі мають отримувати дозвіл на пересування територією області.

Оскільки на тимчасово окупованих територіях посилюється «пресинг» на місцеве населення, люди намагаються виїхати через пункт пропуску в Чонгарі, через що утворюється черга.

На Запоріжжі окупанти ставлять мітки на квартирах: подробиці, — ФОТО, ВІДЕО.


Читайте також:

Шукають партизанів та пригнічують опір: колишнім поліцейським Запорізької області загрожує довічне ув’язнення.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0