USD: EUR:
... в Запорожье
Працівники запорізького

Працівники запорізького "Вельтуму" зливали зі службового авто бензин: у компанії прокоментували випадок

Запоріжець став свідком того, як працівники фірми “Вельтум” зливали паливо з автомобіля. Чоловік зафільмував цей інцидент та опублікував його у соцмережі.

Представники фірми пишуть, що повідомили про це до правоохоронних органів. Окрім цього, вони подякували небайдужому запоріжцю за публікацію:

Отримали принеприємніше відео про наших робітників. Дякуючи пильності громадського діяча ми маємо зафіксований факт зливу палива зі сміттєвоза. Данило [Щербаков] відправив це відео нам на сторінку. Нажаль, ситуація вийшла за межі підприємства, але тепер ми знаємо нечесних робітників в обличчя. Надалі вся інформація буде передана до поліції. Обурює, що наш робітник не тільки зухвало краде паливо, але і намагається домовитися, щоб це відео не потрапило до нас“.


Читайте також:

“Подарунок” у 25 тисяч доларів: за хабар під суд піде експрокурор Бердянської прокуратури

В Бердянську наклав на себе руки військовослужбовець

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

1

не поширюйте брехні2022-02-06 08:07:35
Ця вантажівка працює на дизелі, а не на бензині. Понаплодиться тупих ідіотів, а потім фейки вони поширюють нібито бензин зливають . Треба було нахер послати цього активіста і сказати, що йде терміновий дрібний ремонт автомобіля і для цього ремонта треба паливо. А взагалі цей донощик, очевидно, зовсім не знає системи роботи. Водієві дається ділянка для обслуговування і на це виділяється певна кількість палива Наприклад, дали водієві на ділянку 30 літрів солярки, а він завдяки економній манері водіння і високому вмінню витратив тільки 25 літрів І ви що думаєте, що ці 5 зекономлених літрів палива повернуть платникам? Та хер там!!! Вони залишаться у власників і начальства "Вельтума". Так нехай краще це паливо залишиться у тих хто реально трудиться, а не у цих трутнів , які володіють Вельтумом