USD: EUR:
... в Запорожье
Понівечений головний корпус та зруйнований пологовий: чи планують відновлювати лікарню у Вільнянську

Понівечений головний корпус та зруйнований пологовий: чи планують відновлювати лікарню у Вільнянську

Вільнянська багатопрофільна лікарня була пошкоджена російськими обстрілами у 2022 та 2023 роках. Внаслідок одного з ударів по пологовому відділенню загинув новонароджений хлопчик, а лікарі отримали серйозні травми. Загалом ворожі ракетні атаки завдали збитків лікарні на 145 мільйонів гривень.

Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.

Вільнянській лікарні майже 100 років. Вона понівечена російськими атаками, пологове відділення розбите вщент. Нині в будівлі поліклініки частково відновили роботу. Коштом волонтерів з Нідерландів тут провели капітальний ремонт покрівлі та стелі. Заклад продовжує надавати послуги населенню, але не в повному обсязі.

«Приміщення пологового відділення підглядає демонтажу – це підтвердила експертна комісія. Вартість робіт – близько 4 мільйонів гривень. Це дуже дорого і недоцільно в умовах війни – краще спрямувати кошти на допомогу хлопцям на передовій», – переконаний Олег Іващенко, директор Вільнянської багатопрофільної лікарні.

Сьогодні в лікарні вагітні отримують тільки медичний супровід, а народжувати їдуть до Запоріжжя. Роботи з відновлення інших пошкоджених будівель проводять коштом благодійників з Німеччини та Прибалтики. Зараз ремонтують лікувальний корпус, терапевтичне відділення та реанімацію.

Втім в медичному закладі досі немає укриття. Іван Федоров запевнив, що обласна влада працює над розв’язанням цього питання.

Повна реконструкція медичного закладу планують провести після нашої перемоги.

У Запоріжжі та області майже 80 шкіл працюватимуть за змішаною формою навчання


Читайте також:

Зруйновано позашкільний навчальний заклад: поліція показала наслідки ворожих ударів по Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0