USD: EUR:
... в Запорожье
Наслідки війни: мешканці Запорізької області подали майже 700 заяв через понівечене обстрілами житло

Наслідки війни: мешканці Запорізької області подали майже 700 заяв через понівечене обстрілами житло

З початку повномасштабного вторгнення Запорізька область зазнає щоденних обстрілів з боку ворога. На сьогодні в області подано майже 700 заяв в рамках програми компенсації за понівечене житло «єВідновлення».

Про це під час брифінгу заявив заступник голови Запорізької ОДА Валерій Шевченко.

В реєстр пошкодженого чи зруйнованого майна внесено понад 11 тисяч об’єктів. Посадовець зазначив, що роботу комісії ускладнює те, що багато людей виїхало, а у тих, хто залишився з різних причин втрачені або відсутні необхідні документи. Попри це комісії працюють та фіксують завдані збитки.

Станом на сьогодні 165 сімей отримали компенсації на суму понад 8 мільйонів гривень. На ремонт пошкодженого житла 120 сімей отримали близько 7,6 мільйона гривень.

Валерій Шевченко зазначив, що наразі триває відновлення пошкоджених ворогом чотирьох багатоповерхівок у Запоріжжі (вул. Кияшко, 22, вул. Сталеварів, 16, вул. Зестафонська, 10, пр. Соборний, 151).

— Будівельники працюють у дві зміни. Завдяки державній підтримці місто отримало державну субвенцію в розмірі 387 мільйонів гривень. Це значна підтримка для будівельників та місцевого бюджету, адже дозволить виконати максимальну кількість робіт на об’єктах, — зазначив заступник голови ОДА.

Зазначимо, що з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України у Запоріжжі частково зруйновано 11 багатоповерхових будинків. На сьогодні кошти на відновлення всіх постраждалих будинків знайдено. Наразі активно ведуться відновлювальні роботи у чотирьох із них.

Відбудова Запоріжжя: як просуваються роботи з відновлення зруйнованих ракетними ударами РФ багатоповерхівок


Читайте також:

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0