USD: EUR:
... в Запорожье
Після удару по селу Запорізького району пошкоджено 107 квартир та 33 будинки: люди ще не отримали допомогу, — ФОТО, ВІДЕО 

Після удару по селу Запорізького району пошкоджено 107 квартир та 33 будинки: люди ще не отримали допомогу, — ФОТО, ВІДЕО 

Після нещодавнього «прильоту» в селі Запорізького району пошкоджено 107 квартир та 33 будинки, 5 об’єктів не підлягають відновленню. Органи місцевого самоврядування й досі не надали допомогу мешканцям.

Про це заявляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

Окрім того,  спеціальна комісія не провела обстеження пошкоджених будинків. Все, що отримали мешканці — кілька балок та плівку, якої не вистачить навіть для проведення мінімальних ремонтних робіт.

Як повідомив голова ЗОВА Юрій Малашко, котрий відвідав постраждале село, в кожній територіальній громаді створено запас будівельних матеріалів. Також, у разі потреби, після звернення місцевої влади Запорізька ОВА виділяє необхідне з обласного резерву.

Окрім того, органи місцевого самоврядування мають посилити взаємодію з міжнародними організаціями, які надають допомогу.

Ворог завдав авіаційний удар по Запорізькій області


Читайте також:

Захисники відбили чотири атаки в районах Вербового та Роботиного на Запорізькому напрямку

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0