USD: EUR:
... в Запорожье
Попри юний вік: Зеленський нагородив двох запорізьких хлопчиків, які допомагають ЗСУ, – ФОТО, ВІДЕО

Попри юний вік: Зеленський нагородив двох запорізьких хлопчиків, які допомагають ЗСУ, – ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 12 серпня, відзначається Міжнародний день молоді. З цієї нагоди глава держави нагородив дітей, які, попри юний вік, непосильно допомагають Збройним Силам України.

Володимир Зеленський зустрівся з юними українцями й нагородив їх. Кожен із них долучається до спільної перемоги по-своєму.

«Війна забрала в наших дітей дитинство. Їм довелося швидше стати дорослішими. Сьогодні мав честь зустрітись і нагородити тих, хто попри свій юний вік має величезну сміливість. Далеко не всі дорослі здатні робити те, що зробили вони, щоб допомогти іншим. Їхні історії справді вражають і надихають. Впевнений, що з такими хоробрими та щирими дітьми на Україну чекає прекрасне майбутнє. Дякую вам!» – зазначив президент під час нагородження дітей.

Серед нагороджених – двоє запорізьких хлопчиків:

? Максим Бровченко – переселенець із Бердянська. Він малює картини та збирає кошти на допомогу ЗСУ. Десятирічний хлопець з розладом аутичного спектру вже перерахував на допомогу українській армії 20 тисяч гривень.

Як зазначає сам Максим, ми всі повинні допомагати нашій армії та пришвидшувати перемогу.

Основні напрямки творчості хлопця – малювати картини на космічну тематику та писати книги про свій вигаданий світ – «Планету Атлантида».

У творчості Максима переплітаються реалії та його уявні образи, що у поєднанні дають надзвичайний результат. Ця дитина навчилася передавати свої думки у непритаманному для такого віку вигляді.

? Давид Понуляк із Запоріжжя. Семирічний хлопець допомагає мамі у волонтерській діяльності. Давид плете маскувальні сітки для бійців на передовій, малює малюнки для військових.

Хлопець займається козацьким бойовим мистецтвом «Спас». Хоче бути сильним, як тато, щоб у майбутньому захищати Батьківщину. 

У Запоріжжі відновлять роботу популярного автобусного маршруту


Читайте також:

Укрзалізниця призначила додаткові рейси поїзда Запоріжжя – Київ

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0