USD: EUR:
... в Запорожье
Допомагають підтримувати окупаційний режим на захопленій частині Запорізької області: підозру отримали ще два колаборанти

Допомагають підтримувати окупаційний режим на захопленій частині Запорізької області: підозру отримали ще два колаборанти

Співробітники СБУ зібрали докази добровільної співпраці з ворогом ще двох зрадників, які обіймають «посади» в органах місцевої «влади» на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація з посиланням на СБУ.

Зокрема, підозру від СБУ отримав мешканець села Плодородне, який з початком широкомасштабного вторгнення став заступником голови так званої «Плодородненской сельской администрации».

На своїй «посаді» він виконує усі вказівки окупаційної влади заради підвищення іміджу РФ та формування у населення думки невідворотності встановлення російської влади на частині території України. За ці зусилля у жовтні 2023 року його підвищили та призначили виконуючим обов’язки голови окупаційної адміністрації.

Інша колаборантка — мешканка Приморська, яка теж активно співпрацює з ворогом. З початком широкомасштабного вторгнення вона добровільно пішла на співпрацю з окупаційною адміністрацією країни-агресора та запропонувала свої послуги. Її призначили начальницею окупаційного органу — «отдела агропромышленного комплекса и продовольственной политики».

За її наказом фермерські господарства району мали забезпечувати продовольством російські окупаційні війська, які базуються на території Бердянського району.

Слідчі СБУ повідомили їм про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Наразі вони переховуються на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Фіксацію злочинної діяльності проводять співробітники Управління СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

У Запорізькій області встановили особи ще сімох колаборантів, які переслідують, затримують та репресують мешканців в окупації


Читайте також:

Розбір завалів, фіксація руйнувань, електроенергія та транспорт: голова ЗОВА розповів про ситуацію після обстрілу ДніпроГЕС

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0