USD: EUR:
... в Запорожье
Під виглядом надання соціальної допомоги: у Запоріжжі аферист обманув людей на мільйон гривень

Під виглядом надання соціальної допомоги: у Запоріжжі аферист обманув людей на мільйон гривень

Кіберполіція Запоріжжя викрила зловмисника, який під приводом надання соціальних виплат привласнив понад мільйон гривень громадян.

Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

27-річний чоловік у Telegram знаходив тематичні канали для внутрішньо переміщених осіб, які намагалися отримати соціальну  допомогу від держави. Використовуючи логотип державної банківської установи як фото свого профілю, зловмисник переконував учасників спільноти, що він є співробітником служби безпеки банку. 

Далі фігурант випитував реквізити карток громадян, отримував доступ до їхнього онлайн-банкінгу та переказував гроші з їхніх рахунків на підконтрольні.

У такий спосіб він привласнив понад  мільйон гривень.

В оселі правопорушника працівники поліції провели обшук та вилучили комп’ютерну техніку і мобільні телефони, що використовувалися у протиправній діяльності. 

Відкрито кримінальне провадження за статтями «Шахрайство», «Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих) систем», «Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом» Кримінального кодексу України. Зловмиснику може загрожувати до восьми років позбавлення волі. Вирішується питання щодо оголошення підозри.

У Запорізькій області ворог завдав авіаційних ударів по двом селам: яка ситуація на фронті


Читайте також:

На Запоріжжі підірвали «голову» окупаційної адміністрації Михайлівки: він помер у лікарні

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0