USD: EUR:
... в Запорожье
Передавав дані росіянам: до довічного ув'язнення засудили коригувальника ракетних ударів у Запоріжжі

Передавав дані росіянам: до довічного ув'язнення засудили коригувальника ракетних ударів у Запоріжжі

37-річний запоріжанин, який коригував ракетні удари армії РФ по військовій та критичній інфраструктурі Запоріжжя, за вироком суду отримав довічне ув’язнення.

Про це повідомила Служба безпеки України.

Його затримали контррозвідники СБУ під час спецоперації на прифронтовій території регіону у листопаді 2022 року. Чоловік був завербований російською спецслужбою після початку повномасштабного вторгнення РФ.

Він працював на місцевому оборонному підприємстві, на виробничі цехи якого наводив російські ракети. Крім того, чоловік скоригував серію повітряних атак армії РФ на об’єкти енергетичного комплексу області.

Після ударів російський агент виходив на місцевість для фіксації наслідків «прильотів» та передачі окупантам звіту. Розвіддані він передавав у вигляді електронних координат та фото українських об’єктів з прив’язкою до місцевості.

Під час обшуків у нього вилучили мобільний телефон і комп’ютерну техніку, які він використовував для корегування російських ракетних ударів.

На підставі зібраних СБУ доказів суд визнав чоловіка винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Окупанти на Запоріжжі використовують приватні подвір’я як вогневі позиції для техніки та особового складу


Читайте також:

Десантні операції в Енергодарі: українські спецпризначенці розповіли, як за один рейд знищували по 200 росіян

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0