USD: EUR:
... в Запорожье
Патріоти, яких російські окупанти «депортують» до Запоріжжя, безслідно зникають у Василівці

Патріоти, яких російські окупанти «депортують» до Запоріжжя, безслідно зникають у Василівці

Російські окупанти продовжують блокувати виїзд жителів захоплених територій Запорізької області у напрямку обласного центру. А патріотичні жителі, яких рашисти показово «депортували», так і не перетнули лінію зіткнення

Про це повідомили голова Запорізької ОВА Олександр Старух та мер Мелітополя Іван Федоров.

«15 грудня рашисти закрили єдиний виїзд з окупації через Василівку у напрямку Запоріжжя. Окупанти говорили, що їхні «новорічні канікули» продовжаться до 15 січня. Проте пройшло більше місяця, а рашисти  так і не відпочили: виїзд досі закрито, – повідомив Федоров.

Нагадаємо, 14 січня кількох жителів Дніпрорудного та сусідніх сіл загарбники примусово «депортували», звинувативши їх у підривній діяльності й роботі на користь України.

За словами голови Запорізької області, згадані люди насправді так і не пройшли пункт зіткнення, де зазвичай проводяться обміни.

«Окупанти їх начебто випустили, але, скоріше за все, просто зняли відео, і люди десь знову сидять по підвалах», – пояснив Старух.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, окупаційний «гауляйтер» Євген Балицький в інтерв’ю пропагандистським ЗМІ розповів, що проукраїнських патріотів «депортують» не одразу, а через два тижні після профілактичного виховання трудовою повинністю. Зокрема, йшлося про копання окопів.

Як вже писав «Перший Запорізький», російські загарбники публічно «видворили» з окупованої території Запорізької області директора Михайлівського професійного училища Володимира Удовіченка, який нібито саботував навчальний процес навчального закладу під російським прапором та здійснював збір коштів на потреби ЗСУ.

Російська армія продовжує обстрілювати Запорізьку область: під вогнем окупантів були 25 міст та сіл, є поранений, – ФОТО


Читайте також:

У Запорізькій області ворог збільшує інтенсивність обстрілів мирних населених пунктів: за добу – більше 170 «прильотів», – ФОТО

На Запорізькому напрямку рашисти намагалися наступати в районі Малої Токмачки

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0