USD: EUR:
... в Запорожье
«Від курорту не залишилося нічого»: мешканці окупованого Бердянська показали, як зараз виглядає місто

«Від курорту не залишилося нічого»: мешканці окупованого Бердянська показали, як зараз виглядає місто

Російська окупаційна влада Запорізької області продовжу казати, що вони готуються до курортного сезону на окупованому Азовському узбережжі й чекають на натовп туристів. Втім, реальна ситуація зовсім інша. Курортне місто стало сильно занедбаним.

Про це пише Вікторія Галіціна, очільниця Бердянської міської військової адміністрації з посиланням на повідомлення бердянців, що залишились в окупації.

Окупаційна влада пише про 500 тисяч відпочивальників, які вони очікують тільки в Бердянську цього літа. Втім переважна більшість туристів – мешканці окупованих територій, зокрема, Донецької та Луганської областей.

«Бо для росіян наше місто «ще занадто тривожне», – пише Галіціна. – До курортного сезону окупанти готують 20 бердянських готелів, яких зобов’язали пройти всі перевірки на «безпечність» та сплачувати податки країні-терористу. Однак, перед початком літа в місті досі панує повний безлад. Як би окупанти не намагалися створити ілюзію підготовки та благоустрою, містяни спростовують».

Мешканці повідомляють, що курортний Бердянськ при окупаційній владі став занедбаним. Шторми сильно розмили Бердянську Косу, а наслідки шторму на Приморці окупанти й досі не ліквідували.

«У нас те саме, що й відбулося в Абхазії – від курорту не залишилося нічого. Є лише орки», – коментують ситуацію бердянці.

На доказ цього у соціальних мережах публікують фото з занедбаних пляжів та громадських місць – все понівечене стихією та заросле багатомісячною травою.

Попри це загарбники намагаються рекламувати відпочинок у Бердянську, до цього навіть залучають блогерів із «ДНР».

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупанти змушують власників готелів в Запорізькій області доносити на відвідувачів.

Понівечений головний корпус та зруйнований пологовий: чи планують відновлювати лікарню у Вільнянську


Читайте також:

Зруйновано позашкільний навчальний заклад: поліція показала наслідки ворожих ударів по Запорізькій області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0