USD: EUR:
... в Запорожье
Організовував всі тортури: судитимуть працівника ФСБ, який курує фільтраційний табір в Запорізькій області

Організовував всі тортури: судитимуть працівника ФСБ, який курує фільтраційний табір в Запорізькій області

28-річний син начальника охорони Віктора Януковича наразі є співробітником ФСБ. Він організував незаконне затримання українців на окупованій частині Запорізької області, проведення обшуків та допитів із застосуванням фізичного насильства та імітацією розстрілу.

Про це повідомляють Національній поліції України.

До 100 незаконно затриманих українців утримували й піддавали тортурам на території ізолятора тимчасового тримання № 2 Кам’янсько-Дніпровського.

«Він організував усі тортури. За його наказом мене били і душили. Він імітував мою страту і розповідав, що прийдуть дві дивізії чеченців і мене зґвалтують…», — розповідає в інтерв’ю одному з найвідоміших видань Франції «El Figaro» 51-річна мешканка Запорізької області, якій пощастило вибратися з фільтраційного табору.  

Між тортурами жінку змушували на камеру казати, що вона допомагала українській армії. Ця інформація ширилась серед місцевих колаборантів, які вбили собак потерпілої та загрожували її життю.

У січні російському куратору Кам’янсько-Дніпровського фільтраційного табору оголосили про підозру в порушенні законів та звичаїв війни, вчиненому за попередньою змовою осіб, що передбачає до 15 років ув’язнення. Наразі обвинувальний акт передано до суду Запоріжжя.

Окупаційному «депутату» у Запорізькій області повідомлено про підозру


Читайте також:

Щомісяця заробляли мільйони на експортерах сільгосппродукції: викрито злочинне угруповання, до якого входив чиновник із Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0