USD: EUR:
... в Запорожье
Організувала знищення українських підручників: правоохоронці повідомили про підозру «педагогу» із Мелітопольського району

Організувала знищення українських підручників: правоохоронці повідомили про підозру «педагогу» із Мелітопольського району

Після окупації частини Запорізької області колишня вчителька англійської мови перейшла на бік російських загарбників. Вона всіляко допомагала агресорові запроваджувати російські «освітні» програми.

Про це повідомляють у Запорізькій обласній військовій адміністрації.

Прихильницю «русского миру» окупаційна влада призначила директором «Веселівської районної різнопрофільної гімназії». Колаборантка активно відновлювала роботу навчального закладу за російською програмою. Примушувала вчителів проводити уроки російською мовою. У разі відмови – погрожувала «повідомити» до окупаційних органів та залякувала переслідуваннями з боку окупантів.

На початку навчального року зрадниця разом з іншими педагогами організувала знищення українських підручників у гімназії. Також за її наказом у закладі нав’язувалося кремлівське бачення історії України.

Слідчі Служби безпеки України повідомили фігурантці справи про підозру за ч. 3 ст. 111-1 «Дії спрямовані на впровадження стандартів утворення держави-агресора» Кримінального кодексу України.

Люди ховають українські книжки: в Запорізькій області окупанти влаштували рейд по квартирах, шукаючи «заборонену» літературу.


Читайте також:

Загарбники вигадали новий метод примусової паспортизації на окупованій частині Запорізької області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0