USD: EUR:
... в Запорожье
Оператор заправки у Запоріжжі залив не той бензин, тому АЗС заплатить штраф майже у 60 тисяч гривень

Оператор заправки у Запоріжжі залив не той бензин, тому АЗС заплатить штраф майже у 60 тисяч гривень

Помилка оператора заправки коштувала понад 59 тисяч гривень мережі “ОККО”.

За повідомленням Жовтневого райсуду, у 2019 році водій автівки мав намір залити бензину А-95 в паливний бак свого автомобіля, розрахувався за пальне в безготівковій формі через сервіс ОККО-РАУ. Своєю чергою, оператор автозаправочної станції заправив автомобіль дизельним паливом, через що автівка зламалася.

“ОККО” заперечував проти позову через те, що водій нібито сплачував за пальне через сервіс з мобільного телефону, сам визначав вид та кількість пального та контролював процес заправки, але постраждалий водій наполягав на тому, що в сервісі ОККО-РАУ неможливо вибрати вид палива, а оператор самостійно заправляв авто, поки споживач намагався з касиром розібратися як провести оплату онлайн.

Суд, з урахуванням норм Закону України «Про захист прав споживачів» вирішив, що відповідач не довів відсутність своєї вини, тому прийняв рішення на користь споживача. Апеляційний суд погодився з висновками районного суду та залишив рішення районного суду без змін, постановивши стягнути матеріальну шкоду у розмірі 59 728,83 грн на користь водія.


Читайте також:

На територіальну оборону Запоріжжя виділили 3 мільйони гривень

У Запорізькій області розпочали будівництво першого урбан-парку: як він виглядатиме, – ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0