USD: EUR:
... в Запорожье
Онкологічний та кардіологічний диспансери приєднають  до Запорізької обласної лікарні: що зміниться

Онкологічний та кардіологічний диспансери приєднають до Запорізької обласної лікарні: що зміниться

Онкологічний та кардіологічний диспансер приєднають до Запорізької обласної клінічної лікарні. Це покращить якість надання допомоги важкохворим пацієнтам та розширить спектр послуг.

Про це повідомила Наталя Будяк, заступниця очільника Запорізької обласної військової адміністрації на брифінгу в Медіацентрі.

В цих закладах є відділення, які дублюють один одного, наприклад, амбулаторні та діагностичні відділення, але в обласній лікарні вони працюють цілодобово. Також в лікарні 24/7 працює відділення трансфузіології, що дає змогу оперативно забезпечувати компонентами крові пацієнтів.

«В обласній клінічній лікарні надається реабілітаційна допомога онкологічним і кардіологічним хворим, ще й тому, що вона має підписані договори з Національною службою здоров’я. Тобто кожен пацієнт зможе отримувати супутні медичні послуги, якщо вони знадобляться, в рамках одного закладу», — сказала Наталя Будяк.

Обласна лікарня також має підписаний пакет з Національною службою здоров’я на лікування інфаркту та інсульту, які можуть виникнути у пацієнтів онкологічного та кардіологічного диспансерів. Тому фахова допомога пацієнтам буде надана більш широко та мультидисциплінарними командами.

«В обласній лікарні вже відновлена трансплантація. Цього року було виконано дві успішні трансплантації і зараз планується ще одна, — зазначила Будяк. — Ми плануємо цього року створити в обласній лікарні центр трансплантації кісткового мозку. Що обґрунтовує те, що онкологічну та онкогематологічну допомоги треба концентрувати в обласній лікарні. Таким чином, пацієнти, заради яких ці всі зміни робляться, можуть отримувати безоплатну, ефективну і безпечну послугу в межах реструктуризованих закладів охорони здоров’я Запорізької області».

Три запорізькі лікарні об’єднають в єдиний Центр матері та дитини: чому це роблять і що зміниться


Читайте також:

Масований удар по Запоріжжю: все, що наразі відомо про наслідки обстрілу, — ФОТО, ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0