USD: EUR:
... в Запорожье
Олександр Старух розповів, яка зараз ситуація у містах Запорізької області, в які зайшли окупанти

Олександр Старух розповів, яка зараз ситуація у містах Запорізької області, в які зайшли окупанти

Найскладніша ситуація в Токмаку, Мелітополі та Василівці. Детальніше читайте у матеріалі.

Голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух розповів у своєму відеозверненні, яка зараз ситуація у містах, які окупував ворог.

Зараз ідуть бої у Василівці. Василівку бомблять з учорашнього дня, вже майже добу. Бомблять градами. Тож ситуація дуже складна і важка. Люди у сховищах, гадаю, переможемо, витримаємо.

У Василівці російські солдати обстріляли школу: двоє поранених, – ВІДЕО

По Бердянську.  Там зайшла росгвардія, розташувалась в будівлі місцевої ради. Влада, ви знаєте. з цієї будівлі пішла і розмістилася в іншому приміщенні, де організувала роботу повністю усіх служб, Служби працюють, Бердянськ на зв’язку.. Звичайно, наростають гуманітарні проблеми – з нехваткою продуктів харчування. бо в мережах завершуються запаси. Нехватка медичних засобів, нехватка кисню для хворих на ковід, що перебувають в лікарнях. Проблеми є, але українська влада там працює і з нами на зв’язку і контролює всю соціальну ситуацію. 

В Мелітополі також влада є, але складна ситуація  також, деякі заклади не під контролем української влади, і там так само розміщені підрозділи росгвардії, які виконують завдання із захоплення влади та прийняття управлінських рішень в межах Мелітополя.

Енергодар тримається. Вчора. ви знаєте, там робили барикади. не дали можливості заїхати в місто. Атомна станція працює, ситуація стабільна. Є певні проблеми, які оперативно вирішуються.

По Токмаку дуже складна ситуація. Кілька разів, ви знаєте. техніка їздить дорогами, відбуваються бойові зіткнення. потім вона знову проїжджає скрізь міста, але в містах не зупиняється.  Стоять в полях, за містами, на фермах, у лісочках. В Токмак вони заходили вже кілька разів, кілька разів відбувалися зіткнення, є загиблі. Але голове – більше, ніж добу вже відключена електрика. Немає зв’язку. з владою періодично виходимо на контакт. Сформували ресівські підрозділи електриків. які ведуть відновлення ліній. Сподіваємось, що як з’явиться  електрика, так і буде зв’язок. 

Раніше ми повідомляли, що інфраструктура Бердянська вперше постраждала від ракетного удару агресора. Об’єктом став Бердянський порт.

Також машина ремонтної бригади «Водоканалу» потрапила під обстріл, повертаючись із ремонтних робіт. Було поранено мирного жителя, працівника Водоканалу. Змогли його вчасно доставити до лікарні, медики вчасно надали невідкладну допомогу та станом на зараз його життю нічого не загрожує.

Читайте також:

У Запоріжжі Служба безпеки України затримала терориста «ДНР» – спільника російських загарбників

У Бердянську російські військові окупували цвинтар і приміщення поліції

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0