USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти відкрили «союз журналістів» у Запорізькій області: хто його очолив

Окупанти відкрили «союз журналістів» у Запорізькій області: хто його очолив

Для координації пропаганди та створення ілюзії медіа у тимчасово окупованому Мелітополі 25 травня офіційно відкрили «Союз журналістів Росії». Така інформація стала з’являється у російських пропагандистських телеграм-каналах. Організацію, що знаходиться на проспекті Богдана Хмельницького, 70, була офіційно зареєстровано 23 квітня цього року в міжрайонній інспекції Федеральної податкової служби №1 у Запорізькій області як громадська організація «Союз Журналістів Запорізької області».

Про це повідомляє Інститут масової інформації.

На відкритті псевдоорганізації було помічено директора «редакції» Андрія Цицинова, куратора пропагандистського медіахолдингу на тимчасово окупованих територіях «За!Медіа» Олександра Малькевича та першого заступника голови Комісії зі ЗМІ Громадської палати РФ Сергія Толмачова.

За даними «регіонального відділу» до псевдоорганізації вже прийнято 23 журналісти. Але знайти підтвердження цієї інформації не вдалося. На сайті організації немає даних про відкриття та «членів спілки».

Так звану «Спілку журналістів» очолив житель Омська Сергій Корабельников. Згідно з даними реєстрів, він пов’язаний з муніципальним унітарним підприємством муніципального утворення «Місто-курорт Анапа» Медіа-Група «Анапа». Основний замовник цього підприємства – «адміністрація муніципального освіти «Місто-курорт» Анапа».

Міжнародна федерація журналістів призупинила членство Спілки журналістів Росії за її дії з початку російського вторгнення в Україну та діяльність на окупованих українських територіях.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький» з початку окупації російські загарбники створили низку засобів масової інформації для публікації пропагандистки матеріалів. Дії так званих медіа координують російські гастролери, а «журналістів» набирають колаборанти просто з вулиці.

Україна спеціально підвищує рівень води, щоб затопити Запорізьку АЕС: росіяни поширюють черговий фейк.


Читайте також:

У Запорізькій області судитимуть любителів «російського миру».

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0