USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти прозвітували про підготовку готелів до курортного сезону в Бердянську

Окупанти прозвітували про підготовку готелів до курортного сезону в Бердянську

Російська псевдовлада звітує про підготовку до так званого курортного сезону у тимчасово о купованому Бердянську. Пишуть, що 20 кращих готелів готують до відкриття.

Про це повідомила Вікторія Галіціна, очільниця Бердянської міської військової адміністрації.

В курортних населених пунктах Запорізької області російська влада готується до так званого курортного сезону. Нещодавно власників готелів та баз відпочинку скликали на збори, де зобов’язали підприємців перереєструвати об’єкти туризму згідно російського законодавства.

Днями фейковий управлінець Олександр Сауленко відзвітував, що 20 великих готелів Бердянська отримають «паспорти готовності».

«За його словами минулого року такі мали лише 5 об’єктів, і йому навіть не було де селити свої делегації, — пише Галіціна. — Цьогоріч на місцевих підприємців натиснули сильніше, і відібрали для гостей загарбників ще 15 кращих туристичних баз. Наразі їх чекають численні перевірки на «безпечність», податки, і безкінечні звіти перед окупантами».

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», окупанти змушують власників готелів в Запорізькій області доносити на відвідувачів.

Штрафи та ув’язнення: за псування георгіївської стрічки окупаційна влада Запорозької області погрожує покаранням


Читайте також:

Збитки довкіллю становлять 76 млн грн: наслідки вчорашньої масованої атаки Запорізької області

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0