USD: EUR:
... в Запорожье
Окупанти «націоналізували» всі бази відпочинку в Кирилівці та перетворили їх на військові

Окупанти «націоналізували» всі бази відпочинку в Кирилівці та перетворили їх на військові

Російська окупаційна влада продовжує «націоналізувати» бази відпочинку в Кирилівці, Приморську та Бердянську. Другий рік поспіль в окупованих курортних населених пунктах немає туристів, а отже, і немає заробітку у місцевих жителів. Через це люди виїжджають на підконтрольну Україні територію.

Про це повідомляють у Центрі національного спротиву.

По темі:Інфраструктура брехні: як Росія створила потужну пропагандистську машину на окупованій території Запорізької області

На сьогодні російські окупаційні війська «віджали» всі бази відпочинку в Кирилівці та змінили їхнє цільове призначення: з туристичних на військові. Сьогодні можна побачити безлюдний курорт та Азовське море без людей на пляжі.

У квітні «Перший Запорізький» повідомляв, що окупанти захопили близько 250 баз відпочинку та готелів у Кирилівці, за інформацією міського голови Івана Федорова. Частину баз пограбували загарбники, а в комфортабельніших готелях вони живуть.

За інформацією голови територіальної громади Івана Малєєва, до окупованої Кирилівки приїжджає велика кількість російських військових, у тому числі й «вагнерівці». Вони мешкають на базах відпочинку. Щоби заселити загарбників, деяких людей навіть виселяють зі їх власних будинків. Окупанти заїжджають у селище, перебувають там певний час та їдуть. Він також зазначив, що мирним жителям дуже складно виїхати із селища. Тиск ворога на людей зріс.

Вантажівки з російськими військові заїжджають до окупованого міста Запорізької області.


Читайте також:

Зруйновано будинки людей: керованими авіабомбами ворог атакував Запорізьку область, — ФОТО.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0