USD: EUR:
... в Запорожье
Окупантам не вдається підключити Запорізьку АЕС до російської енергомережі, – Енергоатом

Окупантам не вдається підключити Запорізьку АЕС до російської енергомережі, – Енергоатом

Окупантам не вдається підключити Запорізьку атомну електростанції до російської енергомережі.

Про це вчора, 22 грудня, в ефірі єдиного телемарафону розповів президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

«Окупантам дійсно не вдалося підключити Запорізьку АЕС до російської енергомережі. З самого початку ми говорили, що це була бредова ідея, як і всі інші їхні ідеї, в тому числі із захопленням станції. Виконати таке перепідключення технічно дуже важко. Запорізька АЕС – це гігант нашої енергетики, найпотужніша станція України та всієї Європи, тому вона потребує дуже великих ліній електрозв’язку з енергомережею, – зазначив очільник «Енергоатома». – Звичайно, вона має такі лінії, які окупанти пошкодили, але всі ці лінії йшли до енергомережі України. Тому говорити про те, що росіяни можуть переключити ті слабкі лінії, які залишаються на півдні України, – це технічно неможливо, адже станція просто не змогла б видавати туди весь обсяг своєї електрики. Звичайно, окупанти можуть поновити ці потужності в дуже обмеженій пропускній спроможності й кількості, у декілька мегават. Але це не має сенсу».

Росіянам не вдається втілити свій задум, зокрема, і тому що ЗСУ вчасно перешкоджають окупантам поновлювати необхідну для перепідключення інфраструктуру, розповів Котін.

Як вже писав «Перший Запорізький» з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ, росіяни не полишають своїх планів щодо перепідключення тимчасово окупованої Запорізької АЕС.

«Енергоатом не буде нараховувати зарплатню працівникам Запорізької АЕС»: російські окупанти розповсюджують чергову брехню


Читайте також:

Російські окупанти облаштували військовий шпиталь на базі відпочинку у Бердянську

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0