USD: EUR:
... в Запорожье
Загарбники продовжують «націоналізацію»: окупаційна влада Запорізької області привласнила університети

Загарбники продовжують «націоналізацію»: окупаційна влада Запорізької області привласнила університети

Російська окупаційна влада заявила про «націоналізацію» власності вищих навчальних закладів та наукових установ у захоплених регіонах. До переліку потрапив і Бердянський державний педагогічний університет.

Про це повідомляє телеграм-канал «Бердянськ Сьогодні».

«Понад 40 університетів, інститутів, академій, інших вузів та науково-дослідних установ нових суб’єктів Росії перейшли у федеральну державну власність. Зокрема Мелітопольський державний університет» – таке повідомлення розповсюджують російські пропагандистські ЗМІ.

Раніше окупаційна влада заявляла, що до нового Мелітопольського державного університету входять: Бердянський та Мелітопольський педагогічні університети, Класичний приватний університет та Мелітопольський аграрний університет.

Потім заявили про створення Азовського педагогічного університету у захоплених приміщеннях Бердянського державного педагогічного університету та Бердянського університету менеджменту та бізнесу.

Тому, де зараз вчаться студенти, які погодилися навчатися в захоплених росіянами університетах — достеменно невідомо. Але їхні дипломи, якщо вони їх таки отримають, будуть придатними лише на території країни-агресора.

Будь-які закони та інші нормативні акти Росії не мають юридичної сили на території України, у тому числі на тимчасово окупованих територіях.

В Запорізькій області окупаційна влада «націоналізує» санаторії аби там реабілітувати військових рф.


Читайте також:

Життя в окупації: скільки коштує виїхати з окупованої частини Запорізької області.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0