USD: EUR:
... в Запорожье
Офіційно: у Запоріжжі з понеділка вводять погодинне відключення електроенергії: графік

Офіційно: у Запоріжжі з понеділка вводять погодинне відключення електроенергії: графік

На підконтрольній Україні території Запорізької області з понеділка, 31 жовтня, запроваджується графік погодинних відключень електроенергії.

Про це повідомляє «Запоріжжяобленерго».

Як уже писав «Перший Запорізький», через атаки ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури України в об’єднаній енергосистемі виник дефіцит електроенергії. Щоб запобігти її розбалансуванню, в окремих регіонах уже запроваджено графіки погодинних відключень електроенергії.

За розпорядженням «Укренерго» графіки погодинних відключень у Запорізькій області (на підконтрольній Україні території) з метою стабілізації ситуації в єдиній енергосистемі України запроваджуються з понеділка, 31 жовтня, з 06:00.

Погодинні відключення у Запоріжжі та Запорізькому районі здійснюватимуться у чотири черги з інтервалом у три години.

Відключення першої-третьої черг відбуватимуться в такий спосіб. О 06:00 буде відключено споживачів першої черги. Тривалість відключення – 3 години з можливою невеликою затримкою з урахуванням часу, необхідного для перемикання та ймовірності повітряної тривоги.

Четверта черга відключень – великі промислові підприємства, які відключатимуться в окремому порядку.

Такі дії повторюватимуться до стабілізації єдиної енергосистеми.

Потенційні графіки погодинних відключень електроенергії по м. Запоріжжя та Запорізькому району оприлюднені на сайті ПАТ «Запоріжжяобленерго» та доступні за посиланням: Графіки погодинних відключень електроенергії.

Радимо перевірити свою адресу та заздалегідь підготуватися до можливих погодинних відключень, зарядити гаджети та поповнити запас свічок та батарейок.

Також рекомендуємо на час відключення вашого будинку відключити від мережі всі вартісні електроприлади, оскільки при повторному підключенні одразу значної кількості споживачів може мати місце стрибок напруги, здатний пошкодити електроприлади.

На Запоріжжі ворожа армія продовжує щоденно руйнувати будинки мирних жителів: є поранені, – ФОТО


Читайте також:

Рашистські війська знову завдали ракетний удар по Запоріжжю, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0