USD: EUR:
... в Запорожье
Одну з найпопулярніших служб доставки суші в Запоріжжі закрили після отруєння клієнтів

Одну з найпопулярніших служб доставки суші в Запоріжжі закрили після отруєння клієнтів

Головне управління Держпродспоживслужби розповіло про подальшу долю однієї з запорізьких служб доставки їжі, після якої її клієнти потрапили до лікарні з підозрою на сальмонельоз.

Всі захворілі замовили їжу в службі доставки SUSHI 3303 25 грудня минулого року в проміжку часу з 19 до 21.

Спеціалісти Держпродспоживслужби при санепідобстеженні об’єкту виявили, що заклад в державному реєстрі потужностей операторів ринку не зареєстрований. Загальна кількість працюючих у вищезазначеному закладі не встановлена. Документи, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів, не були представлені.

Крім того мали місце порушення санітарно-гігієнічного режиму, технології приготування страв, недотримання персоналом закладу правил особистої гігієни. Також виявлені відхилення від нормативних показників за мікробіологічними показниками в пробі готової продукції та змивів з об’єктів зовнішнього середовища.

Про подібні порушення повідомлено в поліцію, ГУ Держпраці та ГУ ДФС області. На ФОП складено протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Наразі роботу служби доставки SUSHI 3303 тимчасово припинено.

Читайте також: З початку року більше 80 запоріжців потрапили на лікарняні ліжка через отруєння

Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp

1

Микола питерский2020-01-14 18:04:10
Справедливо.