USD: EUR:
... в Запорожье
Одне з сіл Запорізької області увійшло в топ-20 в конкурсі «Неймовірні села України»

Одне з сіл Запорізької області увійшло в топ-20 в конкурсі «Неймовірні села України»

Село Благовіщенка Більмакського району Запорізької області потрапило в топ-20 в конкурсі «Неймовірні села України-2019».

Всього 115 сіл надало на конкурс свої бізнес-плани. Переможець отримає грант на 50 тисяч гривень на реалізацію міні-проекту.

Конкурс покликаний підвищити активність жителів сіл, а також розповісти українцям про туристичну привабливість сільської місцевості.

Так, Благовіщенка привернула увагу журі конкурсу збереженими об’єктами архітектури ХІХ століття, Свято-Преображенським храмом і приватної садибою зеленого туризму Володимира Саєнко.

Представники села розробили бізнес-план із закупівлі та встановлення контейнерів для роздільного збору сміття. Активісти впевнені, що екологічніше і економічніше було б переробляти частину відходів – папір, скло, метал і пластик. Всього на 10 контейнерів з кольоровими кришечками жителям Благовіщенки знадобитися майже 100 тисяч гривень. Запустити проект вони планують протягом трьох місяців.

Онлайн-голосування за вибір кращого села триватиме до 17 липня. Потім організатори відберуть півфіналістів, а до 31 липня стануть відомі перші п’ять фіналістів конкурсу. Проголосувати за село на Запоріжжі можна тут.

0