USD: EUR:
... в Запорожье
Обов'язкова евакуація із прифронтових районів Запорізької області: скільки дітей уже вивезли

Обов'язкова евакуація із прифронтових районів Запорізької області: скільки дітей уже вивезли

З двох прифронтових районів Запорізької області триває обов’язкова евакуація. Мобільні групи вивозять дітей та дорослих, які їх супроводжують, а також маломобільне населення із п’яти прифронтових населених пунктів.

Про це повідомив Юрій Малашко, начальник Запорізької обласної військової адміністрації в етері телеканалу «Ми-Україна».

За словами голови Запорізької ОВА, на сьогодні люди із прифронтових населених пунктів регіону масово не виїжджають. Але триває обов’язкова евакуація дітей та маломобільного населення з Гуляйполя, Степногірська, Преображенки, Єгорівки та Новопавлівки.

З вищевказаних населених пунктів, які регулярно знаходяться під ворожим вогнем, мають евакуювати 54 дитини та 67 супроводжуючих членів сімей.

За словами Юрія Малашка, на сьогодні вже евакуювали 40 дітей та їх супроводжуючих. Тривають роботи з вивезення 14 дітей із двох районів області.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький», 28 серпня стало відомо, що в одному населеному пункті Василівського району та чотирьох населених пунктах Пологівського району Запорізької області запроваджується обов’язкова евакуація дітей та маломобільних людей. Планується, що вона триватиме впродовж місяця.

Повернулася до рівня 80-х років: ситуація з водопостачанням в окупованому Бердянську


Читайте також:

В Запорізькій області ворог облаштував вишки для прослуховування телефонів: де вони встановлені

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0