USD: EUR:
... в Запорожье
Місто зіграло важливу роль»: новий тренер« Зорі »розповів про Запоріжжя, плани команди і шанс для молоді

Місто зіграло важливу роль»: новий тренер« Зорі »розповів про Запоріжжя, плани команди і шанс для молоді

Цієї п’ятниці, 21 червня, відбулася перша прес-конференція нового головного тренера «Зорі» Віктора Скрипника на «Славутич-Арені» в Запоріжжі.

– Я дуже гордий очолити таку команду, як «Зоря». Тим більше, в місті, яке для мене не нове. Тут починалася моя спортивна кар’єра. Після армії я прийшов сюди, у нас були, як успіхи, так і важкі часи, але все одно згадується все хороше. Коли з’явився варіант «Зорі», з огляду на те, що клуб базується в Запоріжжі, я прийняв рішення приїхати сюди, – прокоментував Скрипник.

Тренер також зазначив, що амбіції клубу, які озвучив генеральний директор, на сто відсотків збігаються з його очікуваннями. Для цього потрібна кропітка праця, робота всіх служб клубу, плюс підтримка уболівальників

– Я не здивувався, що всі футболісти прийшли підготовленими. Я дуже добре знаю Юрія Вернидуба. У такого хорошого тренера всі гравці були під контролем. Вони довели свій професіоналізм, на тренуваннях виглядають дуже пристойно. Я вкрай задоволений минулими трьома днями. З урахуванням того, що для футболу погода дуже погана, а ось для пляжу відмінна. Але все з ентузіазмом поставилися до перших тренувань, перших завдань. Показують дуже хороші якості. Будемо розвиватися, намагатися поліпшуватися і працювати далі, – розповів Віктор Скрипник.

Що ж стосується річної підготовки команди, то відомо, що «Зоря» відправиться на збір до Словенії 27 червня і пробуде там до 12 липня. Крім цього в Запоріжжі 24 числа проведуть дві гри в один гри день.

– Важливо, щоб кожен футболіст зіграв максимум хвилину. Дуже важко робити висновки, якщо гравець провів на полі мало часу. З урахуванням цих матчів буде складено список тих, хто летить з нами на збір. Там буде складатися обойма, яка і прийме виклик нового чемпіонату. Можливо, з’являться і нові імена. Підготовка – це рутина, яка не подобається футболістам. Мені теж не дуже приємно стояти в 35-градусну спеку на поле і дивитися на хлопців. Їх шкода. Але ми спілкуємося перед тренуваннями. Всі все розуміють і знають. Вони професіонали так само, як і ми, – акцентував тренер.

Перша гра команди відбудеться 25 липня. Це буде матч виїзний в Лізі Європи, в оптимальній формі.

– Потрібно раціонально грати в футбол. Якщо ми з шашкою наголо будемо бігти в іграх з «Динамо» або «Шахтарем», то всі прекрасно розуміють, що нас там чекає. Я хочу найближчим часом кожного гравця дізнатися. Зрозуміти, коли він на сто відсотків готовий, а коли його щось турбує або є нюанси. Від цього і будемо вести розмову. Всі хочуть, щоб ми подобалися уболівальникам. Я грав в «Вердері» – клубі, який завжди грав вперед і забивав багато голів. Я теж прихильник атакуючого футболу. Але, повторюся, потрібно раціонально використовувати ті якості гравців, які є у нас, – зазначив Віктор Анатолійович.

На закінчення новий наставник заявив, що радий переходу в «Зорю». У Запоріжжі він часто зустрічає людей, які його пам’ятають, як футболіста.

– Зустрічаю робочих бази. Звичайних уболівальників. Нехай у мене і зник зв’язок із Запоріжжям, але при прийнятті мого рішення місто зіграв важливу роль. Ніколи не забуваю те, що було. Зроблю все, щоб уболівальників у команди було якомога більше і «Зорю» вони підтримували. Команда відчуває підтримку трибун, – сказав Скрипник.

За матеріалами прес-служби ФК «Зоря».

Фото – Сергій Ляшенко.

0