USD: EUR:
... в Запорожье
Нові об'єкти на енергоблоці Запорізької АЕС: в «Енергоатомі» прокоментували супутникові знімки

Нові об'єкти на енергоблоці Запорізької АЕС: в «Енергоатомі» прокоментували супутникові знімки

На супутникових знімках від 5 липня видно нові об’єкти на даху четвертого енергоблока Запорізької атомної електростанції. За останні півтора року подібних об’єктів не було видно на жодному знімку.

Про це повідомляє «Радіо Свобода» у Telegram.

Роздільна здатність знімка не дозволяє зрозуміти, що саме з’явилося на даху. Проте президент «Енергоатому» Петро Котін повідомляє, що військові російської армії розміщували кулеметні гнізда на дахах кількох енергоблоків.

«Ці нові знімки також можуть свідчити про те, що на дахах може бути вибухівка. Звичайно, точно сказати, зважаючи на якість фото не можна, що там саме. Але техногенна катастрофа, яку вони створили на Каховській ГЕС, дає нам велике занепокоєння, що те саме вони можуть зробити на ЗАЕС», – зазначив Петро Котін.

Водночас учора 5 липня голова Головного управління розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю «The Times» повідомив, що загроза катастрофи на Запорізькій АЕС зменшується. Він відмовився називати причини такого висновку, але заявив, що до цього призвели «певні публічні та непублічні дії у цій сфері».

«І я думаю, що зараз небезпека штучної техногенної катастрофи тихенько спадає», — заявив Буданов.

Як раніше повідомляв «Перший Запорізький» на зовнішній крівлі  третього та четвертого енергоблоків ЗАЕС були розміщені сторонні предмети, схожі на вибухові пристрої. Їх підрив не має пошкодити енергоблоки, але може створити картинку обстрілів з боку України.

22 червня Володимир Зеленський заявив про плани Росії влаштувати теракт на Запорізькій АЕС, яку росіяни контролюють з 4 березня 2022 року. Після цього начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-майор Кирило Буданов повідомив, що план теракту на Запорізькій атомній електростанції повністю розроблено та затверджено росіянами.

Ворог провів ротацію на Запорізькій АЕС.


Читайте також:

Сільське господарство під питанням: на тимчасово окупованих територіях Запорізької області дефіцит води.

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0