USD: EUR:
... в Запорожье
Не їла три тижні та впала зі стільця: в Запорізькій області померла жінка, яку відкопували самоскидами зі сміттєвих завалів

Не їла три тижні та впала зі стільця: в Запорізькій області померла жінка, яку відкопували самоскидами зі сміттєвих завалів

У Мелітополі вчора, 19 січня, працівники комунальної служби відкопували дім жінки та її брата, який до стелі завалений сміттям.

На сполох забили медики “швидкої”, які не змогли дістатися через сміття до жінки, у якої відкрилася кровотеча. Спочатку на допомогу жінці приїхали рятувальники. Але всі спроби всередину були марні. Коли до Мелітопольського виконкому надійшло звернення з таким проханням, відгукнулися на допомогу співробітники місцевого комунального підприємства, які вивезли два самоскиди зі сміттям, але роботи продовжувалися.

За повідомленням РІА-М, брат 71-річної жінки увесь час намагався завадити роботам у будинку. На його думку, сміття не так багато. Сам він у будинок якимись ходами таки пробрався і не зміг знайти пульс у сестри. Тож вирішив, що вона вже мертва.

У неї боліли ноги, навіть кровоточили. Вона була гладкою – важила 115 кг. Лежала якось навіть у третій хірургії у лікарні. А останнім часом вона почувалася погано і я запропонував їй до лікарні, але вона відмовилася. Потім їй ставало гірше. Вона впала зі стільчика, і я підклав їй підстилку. Три тижні останні нічого не могла їсти. Я намагався дати їй молоко. Що з нею відбувалося, я навіть не знаю, – розповідає брат.

Зрештою, поліції таки вдалося пробратися через завали. У смітті лежало тіло жінки. Проблемою виявилося витягти труп із вузького проходу, який відкопали. Коли пенсіонерка померла і чи своєю смертю – належить з’ясувати експертам.


Читайте також:

У Запоріжжі вбивці Максима Самофалова зізналися у ще одній розправі: викрали жінку – тіло кинули у річку, – ФОТО, ВІДЕО

Дитину медикам передала жінка на вулиці: подробиці смерті 4-місячної дівчинки у Запоріжжі, — ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» у Instagram!

0