USD: EUR:
... в Запорожье
На запорізькому оборонному заводі «Іскра» проведуть позапланову перевірку

На запорізькому оборонному заводі «Іскра» проведуть позапланову перевірку

Народний депутат Сергій Штепа проанонсував позапланову перевірку на оборонному заводі «Іскра».

Про це сам обранець повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі.

За словами депутата, нещодавно на науково-виробничому комплексі «Іскра» вже проводили перевірку. Приводом для перевірки стало його депутатське звернення після скарг працівників. Тоді перевірка не встановила порушень, хоча скарги не припинилися.

«Я отримав повторне звернення, в якому було зазначено, що перевірка проходила неналежним чином. Тому я, як народний депутат України, направив ще один депутатський запит на ім’я голови «Укроборонпрому» Айвараса Абромавичуса. У результаті концерн призначив повторну виїзну перевірку», – повідомив Штепа.

«Моя мета – з’ясувати: чи дійсно на заводі є проблеми, описані громадянами у зверненнях, або це перебільшення. Минулого разу надходила інформація, що деяких працівників заводу, бажаючих відкрито розповісти про існуючі загрози на підприємстві, попереджали про швидке звільнення, якщо вони скажуть щось «зайве». Невідомо, наскільки це відповідає дійсності, але можу запевнити: приховуючи реальний стан справ, ми ніколи не знайдемо істину. Всіх бажаючих долучитися до перевірки і розповісти про конкретні факти порушень на підприємстві прошу писати в особисті повідомлення», – розповів депутат.

Позапланова перевірка призначена на 24 лютого.


Читайте також:

В Запоріжжі відбудеться перше виїзне засідання Комітету цифрової трансформації

Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram!

3

Олег2020-02-19 15:15:56
На любом заводе косяков вагон и маленькая тележка,) главное куда смотреть. На проблемы или на поляну, что накрыло руководство,)
Иван2020-02-19 15:14:27
Гость, ну вот какую ерунду Вы пишете, Да ее закрыли, и сегодня на этой стоянке ставят бесплатно автомобили все сотрудники предприятия, что в свою очередь решает и проблему постоянных заторов по ул. Производственной!!! Что за люди лишь бы негатив изливать.
Гость2020-02-19 15:11:15
Это правильно, еще хочу обратить внимание контролирующих органов по поводу автостоянки напротив Искры, она якобы была нерентабельной и ее в июле 2019 года закрыли. Возникает вопрос, что просто кто-то из руководителей предприятия хочет выкупить за копейки данный участок и организовать возможно туже стоянку, забрав ее таким образом у предприятия.... будем говорить МОШЕННИЧЕСКИМ ПУТЕМ......