USD: EUR:
... в Запорожье
«Суїцидальна спроба окупантів»: на Запорізькому напрямку рашисти пересувають підрозділи ближче до лінії зіткнення та готують наступ

«Суїцидальна спроба окупантів»: на Запорізькому напрямку рашисти пересувають підрозділи ближче до лінії зіткнення та готують наступ

На Запорізькому напрямку російські окупанти почали пересувати техніку та підрозділи живої сили ближче до лінії зіткнення.

Про це повідомив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив», український блогер Олександр Коваленко, відомий як «Злий одесит».

«Ми зараз можемо спостерігати, як генії тактики та стратегії почали переміщувати свої командні пункти та пункти управління ближче до лінії фронту. Тобто, робити те, чого вони намагалися уникати з моменту появи у Збройних Сил України високоточної та далекобійної артилерії, вони тепер просто ігнорують! Особливо з урахуванням того, що далекобійної і високоточної артилерії у ВСУ з кожним днем ​​все більше і більше, – розповів Коваленко. – Що ж, колони командно-штабних машин (КШМ) російських окупантів, які опиняються в зоні поразки нашої артилерії, що ствольної, що реактивної, це не лише 2-3 офіцери глибокого прожарювання, а й порушення системи управління передовими підрозділами. Виїзд дюжини КШМ із Мелітополя та прибуття на залізничну станцію «Токмак» із Криму ешелону з боєприпасами натякають на суїцидальну спробу окупантів здійснити якийсь ривок».

Нагадаємо, у червні Олександр Коваленко в інтерв’ю розповів, яка ситуація на Запорізькому напрямку, коли можливе звільнення захоплених територій і чому рашисти займаються мародерством.

На Запоріжжі росіяни сконцентрували до 10 БТГр і перекидають артилерію: експерт розповів про цілі ворога


Читайте також:

Голова Запорізької  області прокоментував можливість наступу російський військ, – ВІДЕО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!

0